NE_NI logo

Od redakcji

Drogie osoby,
W byciu świadomą obywatelską osobą tego świata przychodzi czas na rozsądną, uważną i czułą uczciwość. I to właśnie chcemy tym nieco dłuższym postem Wam przekazać.

Każde z Was doświadczyło skomplikowanego poziomu czasów, w jakich przyszło nam żyć. Poprzednie lata były trudne, jednak te ostatnie dwa wyjątkowo dają w kość. Zarówno w nasze drgające strachem o bliskich serca, jak i również te zwykłe, konsumenckie ciała i dusze, potrzebujące korzystać z zasobów, jakie są dostępne dla części z nas w tym ekonomicznym systemie.

Zatem wprost: jako Redakcja Kwartalnika NE_NI potrzebujemy zrobić sobie czas przerwy. Spokojnie, to nie jest rozstanie! Mamy z każdą z osób, która sięgnęła po teksty i obrazy naszego kwartalnika szczególną, niezbywalną więź, więc de facto nie rozstaniemy się nigdy.
To jest dla nas ten delikatny czas, który musimy sobie dać, by zebrać siły na nowo i pozyskać zasoby, które są nam tak potrzebne do realizowania tego projektu w dobry i zrównoważony sposób.
Nie ukrywamy, że również musimy skonstruować dobry plan, by nas ten projekt zwyczajnie nie wykończył finansowo i psychicznie. I żeby to wykończenie nie stało się kwasem, który będziemy czuć w żołądkach, zamiast radości i lekkości odczuwanej w związku z tworzeniem tak niezwykłej rzeczy, jaką jest ten Kwartalnik. Więc zaciągamy metaforyczny ręczny, wysiadamy na chwilę z auta, by dać odpocząć ciałom i umysłom.

Dużo się nauczyły_liśmy przez ten rok, oj, wiele! Chcemy przetworzyć tę wiedzę, zdobyć nową, przeorganizować i dostosować się do czasów, w których przyszło nam żyć. Dajcie nam trochę czasu na odpoczynek, odetchnięcie i zebranie sił, wrócimy!

Oczywiście, zapraszamy Was bardzo mocno do wysyłania w świat info, że istniejemy i robimy kawał dobrej roboty. Jest to dla nas potencjałem, który niezwykle się przyda i pomoże nam w dalszej pracy.
Zapraszamy Was do zajrzenia na naszą stronę. Mamy tam podkoszulki, skarpetki, printy, plakaty i numery kwartalnika, które możecie zakupić i nas wesprzeć.

Sprawdźcie również swoje ustawienia powiadomień dla naszych social media, by nasz wielki powrót z popiołów nie umknął Waszej uważności. 😉

Kochane_ni, do zobaczenia!

Fundacja Ne_Ni